05.05.2015

Program DUCM 2015

Detská univerzita UCM sa po minulé ročníky tešila obrovskému záujmu. Preto sa budeme snažiť aj tento rok uspokojiť všetkých záujemcov o účasť na tomto podujatí. Preto by bolo dobré, aj predbežný záujem o participáciu na DUCM komunikovať na mailovú adresu ducm@ucm.sk.

Program DUCM bude od pondelka do piatka, samozrejmosťou bude otváracia imatrikulačná slávnosť a záverečná slávnostná promócia za účasti vedenia univerzity v novej aule UCM. Každý účastník dostane diplom, malý darček, ale dúfame, že si odnesú najmä príjemné spomienky a emócie spojené s detskou univerzitou.

V rámci programu sa môžu naši malí účastníci tešiť na pestrý program. Zaujímavé prednášky, rôzne workshopy a praktické kurzy, pohybové a športové aktivity, potrápime aj mozgové závity ale pohladíme aj chuťové poháriky. Pôjdeme na výlet skúmať prírodu či preveríme talenty našich „študentíkov“.

Každé dieťa – účastník, bude mať v rámci DUCM zabezpečené stravovanie – obedové menu, olovrant, pitný režim. Nezabúdame však ani na úrazové poistenie ako aj poistenie a zodpovednosť za hmotnú škodu.


Späť